Rekuperace AERAULIQA

Přidáním produktu Aerauliqa do vašeho domova získáte lepší kvalitu vzduchu, estetický a spolehlivý výrobek, jeho extrémně snadnou údržbu a pohodlí.

Podstropní QR180A

QR180A

Určená pro centrální větrání. Pro podstropní, nástěnnou instalaci nebo do podhledu. Je vhodná pro byty s jednou nebo dvěma ložnicemi, pro hotelové pokoje nebo ubytovny. Plášť jednotky je v bílé barvě RAL 9010. Dodávána s multifunkčním ovladačem CTRL-DSP s LCD displejem s možností volby ovládání v českém jazyce.

Podstropní QR230E

QR230E

Určená pro centrální větrání. Pro podstropní, nástěnnou instalaci nebo do podhledu. Příjemné klima v interiéru a vysoká kvalita vzduchu díky entalpickému výměníku. Kompaktní rozměry zajistí umístění do nábytkových sestav a úzkých prostorů. Vhodná pro vícepokojové byty a rodinné domy. Jednotka je v bílé barvě RAL 9010. Nevyžaduje odvod kondenzátu. Dodávána s multifunkčním ovladačem CTRL-DSP s LCD displejem s možností volby ovládání v českém jazyce.

Podstropní/vertikální QR120P

QR120P

Určená pro centrální větrání. Tento jeden úzký univerzální model lze instalovat horizontálně na strop nebo do podhledu či vertikálně na strop či stěnu. Je vhodná pro byty s jednou nebo dvěma ložnicemi, pro hotelové pokoje nebo ubytovny. Integrovaný odvod kondenzátu. Jednotka je v bílé barvě RAL 9010. Dodávaná s multifunkčním ovladačem CTRL-V1 s LCD displejem s možností volby ovládání v českém jazyce.

Vertikální QR280A

QR280A

Určená pro centrální větrání. Instalace je vertikální, kompaktní rozměry umožňují instalaci do skříněk nábytkových sestav nebo do úzkých prostorů. Velmi tichý chod. Jednotka je v bílé barvě RAL 9010. Vhodná pro vícepokojové byty a menší rodinné domy. Dodávaná s multifunkčním ovladačem CTRL-DSP s LCD displejem s možností volby ovládání v českém jazyce.

Vertikální QR280E

QR280E

Určená pro centrální větrání. Instalace je vertikální. Příjemné klima v interiéru a vysokou kvalitu vzduchu zajistí entalpický výměník. Vhodná pro vícepokojové byty a rodinné nízkoenergetické domy. Jednotka je v bílé barvě RAL 9010. Dodávaná s multifunkčním ovladačem CTRL-DSP s LCD displejem s možností volby ovládání v českém jazyce.

Vertikální QR340A

QR340A

Určená pro centrální větrání. Pro podstropní, nástěnnou instalaci nebo do podhledu. Vhodná pro vícepokojové byty a menší rodinné domy. Dvojité odtokové přípojky. Snadná instalace, tichý chod. Jednotka je v bílé barvě RAL 9010. Dodávaná s multifunkčním ovladačem CTRL-DSP s LCD displejem s možností volby ovládání v českém jazyce.

Vertikální QR400A

QR400A

Určená pro centrální větrání. Instalace je vertikální. Upevňovací držák pro snadné zavěšení na stěnu součástí balení. Vhodná pro rodinné domy a menší provozovny. Jednotka je v bílé barvě RAL 9010. Dodávaná s multifunkčním ovladačem CTRL-DSP s LCD displejem s možností volby ovládání v českém jazyce.

Vertikální QR550A

QR550A

Určená pro centrální větrání. Instalace je vertikální. Upevňovací držák pro snadné zavěšení na stěnu součástí balení. Vhodná pro rodinné domy a menší provozovny. Jednotka je v bílé barvě RAL 9010. Dodávaná s multifunkčním ovladačem CTRL-DSP s LCD displejem s možností volby ovládání v českém jazyce.

Vertikální QR590E

QR590E

Určená pro centrální větrání. Instalace je vertikální. Vhodná pro rodinné domy a menší provozovny. Příjemné klima v interiéru a vysoká kvalita vzduchu díky entalpickému výměníku. Jednotka je v bílé barvě RAL 9010. Dodávaná s multifunkčním ovladačem CTRL-DSP s LCD displejem s možností volby ovládání v českém jazyce.

AIRFLOW 2020

Aquarea HP generace L

Ideální pro instalaci při renovaci domu se stávajícím radiátory. Topný výkon 5 až 9 kW. S přírodním chladivem R290. Nabízí hydraulické propojení mezi vnitřní a venkovní jednotkou. Zajištění výstupní teploty vody 75 °C až -10 °C. Teplá užitková voda do 65 °C bez ohřívače pro sterilizaci nádrže. Vylepšený design s novou vnitřní jednotkou a zmodernizovanou, architektonicky přívětivou venkovní jednotkou v antracitově šedé barvě.

Nástěnné HDMB Harmonia

Nástěnný klimatizační split ve výkonech 2,64 kW až 7,03 kW. Na výběr v několika barevných provedeních. Skvěle čistý vzduch díky ionizéru a filtru vzduchu. Zabudované WiFi připojení. Velmi tiché vnitřní jednotky. Teplotní čidlo zabudované v dálkovém ovladači. Vysoká účinnost až do -15 °C. Účinnost až A+++. Infraovladač RC08C v balení. Lze kombinovat v multisplit systému. Pracuje s chladivem R32.

Nástěnné BZ

Nástěnný split ve výkonu 2,5 kW až 6 kW. Mimořádně kompaktní design o šířce pouhých 779 mm. Čistší vzduch v interiéru díky filtru PM2,5. Aerowings. Tichý chod – pouze 20 dB(A). Vytápění až do –15 °C. Volitelné ovládání přes internet a hlasové ovládání (vyžaduje CZ-TACG1). Infraovladač v balení.

Rekuperační jednotky VENTX

Pro rodinné domy nebo byty s nízkou energetickou náročností. Efektivní rekuperace tepla díky reverznímu polypropylenovému výměníku tepla s velkou výměnnou plochou a nízkou tlakovou ztrátou. Vysoký komfort a tichý provoz za použití bezkomutátorových ventilátorů s elektronickým motorem a modulačním řízením. 3 typy jednotek: kompaktní pro univerzální instalaci (Z), pro horizontální instalaci (H) a pro vertikální instalaci (V).

Větrací jednotka VENTA

Dodávka čerstvého filtrovaného vzduchu do domu a udržení vysokého tepelného komfortu. Energie z odváděného vzduchu se použije při předehřevu přiváděného vzduchu, což vede k nižším požadavkům na vytápění v budově. Instalace je možná např. nad vnitřní jednotku typu Aquarea All in One Compact.

Aquarea HP generace K

Ideální řešeni pro novostavby. Topný výkon 3,2 až 12,1 kW. S chladivem R32. Zachování spojení chladiva mezi vnitřní a venkovní jednotkou. Zajištění výstupní teploty vody 60 °C až -10 °C. Dostupné v řadách High Performance a T-CAP. Vylepšený design s novou vnitřní jednotkou a zmodernizovanou, architektonicky přívětivou venkovní jednotkou v antracitově šedé barvě.